Ręcznik Reserved

Aug
27

ręcznik ReservedJako, że nie jesteśmy brudasami, nienawidzimy, gdy ktoś, jak menda jakaś i łajza wredna wykorzystuje nasz osobisty ręcznik. Nie mówimy o jakimś zwykłym, przypadkowym wytarciu rąk, ale o pełnowartościowym, zaplanowanym nadużyciu ręcznika.

Można bronić się na wszystkie możliwe sposoby, doczepić naszywkę z imieniem, wyhaftować inicjały, wieszać w najbardziej oddalonym miejscu. My próbowaliśmy wszystkiego… do czasu rezerwacji ręcznika.

Tak, to nie pomyłka. Zarezerwowany ręcznik sprawdza się nie tylko w mieszkaniu, akademiku czy na wyjeździe z paczką znajomych. My testowaliśmy go na basenie, plaży, w trakcie plenerowego grilla połączonego z rytualnym opalaniem, goszcząc u rodziny, w klubie sportowym. Poza przyciąganiem uwagi (niesamowicie wyróżniał się na tle słoników, piesków, spidermanów, oraz kwiatków) postawione przed nim zadanie spełnił znakomicie. Fakt, każdy chciał go dotknąć (lub zwinąć), ale nikt nie odważył się wytrzeć nim swojego ciała. Efekt końcowy został osiągnięty!

Jeśli i wy nie mieszkacie w komunie, dzieląc się wszystkim z każdym, jeśli przykładacie choćby odrobinę uwagi do higieny, radzimy wam zaopatrzyć się w osobisty zarezerwowany ręcznik. Choćby dla lansu.

Podobne wpisy:

  1. Lodowe diamenty
  2. Mugo
  3. Wózkowy uchwyt na smartphona
  4. Nowa, lepsza kostka Rubika
  5. Mydło Gej Bar
 

Leave a Reply