Maszyna do lodów

Jul
6

Maszyna do robienia lodówLubisz robić lody? Pewnie myślisz ze trzeba do tego nie lada umiejętności. Przecież ubicie śmietanki nie może być łatwe.

I tu się mylisz. Ice Cream Ball, lub jak kto woli: Kulowa Maszyna Do Lodów, pozwoli cieszyć się lodami zawsze i wszędzie! Bez względu na wiek i płeć (!) możesz zrobić sobie lody o dowolnym smaku już w 20 minut. Jednak byłoby zbyt pięknie gdyby nie obyło się bez odrobiny wysiłku. Nie martw się – nikt nie każe ci wyczyniać cudów rekami.

Kop piłkę, podrzucaj, podawaj do znajomych. Tak to właśnie działa! Prawda ze wspaniale jest zjeść lody w upalny dzień? Nie trzeba lecieć do spożywczego tracąc energię na nagrzanych chodnikach. Przecież można wyjść na trawę i pokopać piłkę. Im intensywniej się bawicie tym szybciej zjecie lody – bo chodzi właśnie o to żeby kula była w ruchu!

Zasada działania jest genialnie prosta. Maszyna posiada dwa pojemniki: wewnętrzny i zewnętrzną „skorupę”. Do skorupy wrzucamy kawałki zwykłego lodu + sól kamienną, a do wewnętrznej tuby śmietanę z cukrem i dowolnym składnikiem. Bez obaw – nie wyjdą nam słone lody. Oba pojemniki mają oddzielne zamknięcia więc ich zawartość nie ma bezpośredniej styczności. Potem wystarczy bawić się naszą piłką. To jest tak proste że nawet dziecko nie ma problemów z obsługą.

Dodatkowym atutem jest właśnie metoda robienia lodów. Nie trzeba miksować ani robić nic meczącego czy nudnego. Wystarczy się trochę poruszać, czy to samemu, z dziećmi czy z paczką przyjaciół. Czy są jeszcze jakieś zalety? My znaleźliśmy jedną i niepodważalną: żeby dostać lody trzeba się poruszać, ruch to zdrowie, a lody są świetną nagrodą za bieganie po trawie. Rachunek może i wychodzi na zero – ale jak przyjemnie!

Podobne wpisy:

  1. Czytaj z ruchu moich ust
  2. Lodowy kufel
  3. Nowa, lepsza kostka Rubika
  4. Kim jesteśmy
 

Leave a Reply