Magnetyczny fartuszek

Oct
27

MAgnetyczny fartuszekNareszcie z designerami doszliśmy do porozumienia. I oto – owoc ich pracy, specjalnie ku uciesze gorących warg: kuchenny gadżet. Zapewnia odpowiednią atmosferę w kuchni, chroni przed  temperaturą, pachnie nowością, zabezpiecza! Więc do dzieła!

Magnetyczny Fartuch Kuchenny na pierwszy rzut oka niczym się nie wyróżnia. Rękawice też wyglądają na zupełnie zwyczajne, lecz nie o wygląd tu chodzi. Najważniejsza jest funkcjonalność, a tu projektanci stanęli na wysokości zadania. Cały zestaw dzięki sprytnie zastosowanym magnesom trzyma się razem, że tak powiem w jednej kupie. Bo ile razy wam się zdarzyło: pochlapać tłuszczem z braku fartucha, albo oparzyć ręce, gry ściereczka akurat postanowiła zostać daleko w tyle? Znamy ten ból i jego nieprzyjemne następstwa, a że też lubimy czasem coś podsmażyć, pod tym gadżetem podpisujemy się obiema rękami, nogami i czym się da, nawet nosem i językiem!

Gdyby Bóg nie chciał abyśmy gotowali, na każdym rogu stałby chińczyk z sajgonkami i kurczakiem w cieście. A tak, pozostaje nam przygotować się chociaż do tego właściwie. W magnetycznym zestawie: fartuchu ochronnym do zadań specjalnych i samoprzyczepnych rękawicach niegubkach. Dodalibyśmy jeszcze kask strażacki, ale cóż… nie wszystko naraz kochani.

Magnetyczny fartuszek

Podobne wpisy:

  1. Wytatuowana rolka papieru
  2. Maszyna do lodów
  3. Nosidełko na zakupy
  4. Solarny przyjaciel
  5. Nowa, lepsza kostka Rubika
 

Leave a Reply