Lodowe diamenty

Jul
9

Lodowe diamentyDiamonds Are a Girl’s Best Friend śpiewała Marilyn Monroe w filmie Mężczyźni wolą blondynki, i miała dużo racji. Każda kobieta nie ważne jak praktyczna i poważna, przywiązuje dużo uwagi do biżuterii. Nie chodzi tylko o jej rodzaj, ogólny wygląd, ale o wartość. I mimo że Kryształy Svarowskiego ładnie się błyszczą, prawdziwy diament lśni niepowtarzalnym blaskiem. A co jeśli w napoju znajdzie się ok 4-centymetrowy diament?

Jeśli podamy do napojów kostki lodu w kształcie sześcianów prawdopodobnie wyjdziemy na nudziarza – niestety, taka prawda. Obecnie formy lodowe przybierają niesamowite kształty: lodowe rurki, szczęki, androidy, zwierzątka itd., itp., ale naszą uwagę szczególnie przykuły lodowe diamenty.

Niesamowite jakie wrażenie sprawia szklanka wypełniona nimi po brzegi – glamour w komercyjnym wydaniu, dostępne od reki. Nie trzeba iść do ekskluzywnego pubu by poczuć się wyjątkowo. A tej jedynej kobiecie zawsze można powiedzcie ze prawdziwe dostanie gdy już będziecie milionerami.

Lodowe diamentyLodowe diamenty w szklance

Podobne wpisy:

  1. Maszyna do lodów
  2. Czytaj z ruchu moich ust
  3. Kim jesteśmy
  4. Nowa, lepsza kostka Rubika
  5. Lodowy kufel
 

Leave a Reply