Koci-domek

Sep
8

Koci domekKażdy szanujący się kot, zamiast wracać do domu na noc, co i rusz słucha głosu instynktu i szlaja się gdzie go łapy poniosą. Potem, bladym świtem, miauczy przejmująco pod drzwiami, by go wpuścić. Taka jest już kocia natura. A że w drzwi polskich domów nie bywają wyposażone w specjalne wejścia dla zwierzaków(choćby dlatego że zimą takie wejście zapewniałoby aż za dużą wentylację), milusińscy muszą czekać na łaskę pana aż do poranka. Okazuje się że właściciele mruczków mogą już spać spokojnie, nie martwić się o to czy zwierze nie zmoknie, czy nie zmarznie czekając przed domem po swoich wojażach. W końcu jest Kocidomek.

Zabawny design nawiązujący do kociej sylwetki ujął serca zachodnich hodowców. Oto mała (idealnie mieszcząca dorosłego kota), przyjazna, zachowująca ciepło (dzięki nóżkom niepozwalającym podłożu chłodzić pomieszczenia) i chroniąca przed deszczem budka dla kota.

Psy mają swoje wymyślne budy? Koty nie mogą być od nich gorsze! Ciepłe, wyłożone materiałem wnętrze oraz chroniące przed chłodem i wilgocią ścianki pozwolą twojemu kotu przetrwać niepogodę, do czasu gdy wpuścisz go do domu na miseczkę pełną ciepłej śmietanki.

Podobne wpisy:

  1. Wózkowy uchwyt na smartphona
  2. Dog poop – torebka na psie odchody
  3. Headphonies
  4. Nowa, lepsza kostka Rubika
  5. Masażer głowy
 

One Response to “Koci-domek”

  1. Dorota says:

    Świetny blog, w końcu znalazłam to czego szukałam, dzięki! :)

Leave a Reply