Headphonies

Jul
20

Headphonies - 3 postacieZamiast zaśmiecać biurko megawielkimi, czarnymi, chromowanymi głośnikami podepnij muzykę pod Headphona. Jest mały, kolorowy, zabawny i megadesignerski.

Zaprojektowane przez Jeremiego Madla i Erana Weinberga gadżety wypuszczane są na rynek w limitowanych kolekcjach po 500 – 1000 sztuk, więc niestety ciężko jest z ich dostępnością – zwyczajnie bywają wykupione do ostatniej sztuki.

Każdy z nich ma inny charakter: słodka Stargirl, mroczny Skully, hardkorowy Inked, one zwyczajnie nie mogą się znudzić! Szczególnie, że wciąż wprowadzane są nowe wzory, jest naprawdę z czego wybierać.

Wielkością nasz minigłosnik zbliżony jest do breloka do kluczy: 7.5 cm (H) x 5.5 cm (W) x 4 cm (D) i w przerwach między byciem designerskim głośnikiem może spokojnie pełnić i tę funkcję. Nie obrazi się. Tobie zaś pozostanie co jakiś czas zaskakiwanie wszystkich wokół, możliwościami tego malucha!

Sprawdzaj na bieżąco nowe wzory na headphonies.com, póki wszystkie nie pójdą w świat zanim się obejrzysz! Bo my tez go chcemy!

Headphonies - inkedHeadphonies - kilka sztuk na razheadphonies - skully

headphonies - stargirlheadphonies - skully

Podobne wpisy:

  1. Mugo
  2. Biurko – twierdza
  3. Czytaj z ruchu moich ust
  4. Lodowy kufel
  5. Smart w wersji folk
 

Leave a Reply