Archive for the ‘Gadżety’ Category

Kieszonkowy głośnik o wielkich możliwościach

Feb
22

Głośnik wibracyjnyNowinka na rynku o której marzyłam od dobrych paru lat. Parę razy już się u nas przewinęła, ale za każdym razem albo tandetna albo nieosiągalna. Dziś mam i ja – gadżet który zamienia nawet szyby w drzwiach w głośniki. Read more »

Maska V jak Vendetta

Jan
23

Maska V jak VendettaAch karnawał. Pewnie już szykujecie się na jakąś dziką, przebieraną imprezę. Jeśli wpadłaś na pomysł żeby założyć strój króliczka, Kalessi z Gry o Tron lub innej ostatnio popularnej postaci a swojego faceta ubrać równie tematycznie to mamy strój który na pewno przypadnie mu do gustu. Maska V jak Vendetta, w której Twój facet może narzekać na co tylko chce i wszystkiemu wyrażać sprzeciw. Read more »

Pi gadżety, bo każdy powód jest dobry by świętować.

Mar
17

Nóż do pizzy w kształcie liczby PiW tym tygodniu obchodziliśmy dzień liczby Pi (w przybliżeniu 3,14, a dzień obchodzimy 14 marca czyli w amerykańskim zapisie daty 3.14). Liczba niezwykle popularna wśród młodzieży akademickiej oraz licealnej doczekała się swojego dnia, który jest doskonałą okazją do świętowania (podobno każdy powód jest dobry, prawda?). Oto najciekawsze gadżety tego roku związane z tą magiczną liczbą. Read more »

Damsko-męskie święta

Mar
10

Drugi tydzień marca obfituje w damsko-męskie święta. Mimo iż do wiosny pozostało jeszcze trochę czasu, stragany i sklepiki zakwitły goździkami i tulipanami niemal w jedną noc. Dzień Kobiet zobowiązuje panów do masowego kupowania kwiatów. Dla koleżanek z pracy i ze szkoły, partnerek, matek, ciotek, babć. Miło pomyśleć, że tego dnia każda Panna, Pani i Panienka została obdarowana kwiatkiem oraz ciepłymi życzeniami. Ale drogie panie, 10-go marca jest Dzień Mężczyzn, więc proponujemy odwdzięczyć się im choćby za codzienne towarzystwo, wsparcie i opiekę. Read more »

Filiżanka od derwisza

Nov
12

Filiżanka od derwiszaCzy widzieliście kiedyś tańczącą filiżankę?  Cóż, zgodzimy się że ta może nie tańczy, ale wygląda niczym wirujący derwisz. Piękna, elegancka i pomysłowa. Samo patrzenie na nią sprawia że nabieramy energii i ochoty do działania. Read more »

Trumienna torba

Oct
31

Trumienna torebkaTen projekt torby miał uświadomić ludziom ogrom produkowanych przez nich śmieci i jego wpływ na nasze życie. Cóż, być może to nasze poczucie humoru, albo zbliżające się Zaduszki sprawiły, że spodobała nam się!

Okazało się że dekorację na Halloween można zrobić w 4 prostych ruchach, składając torbę jak origami. I już! Mroczny charakter zakupów w markecie został osiągnięty, pora drążyć dynie!

A pierwotny zamysł znajdziecie tutaj: http://www.designboom.com Read more »

Magnetyczny fartuszek

Oct
27

MAgnetyczny fartuszekNareszcie z designerami doszliśmy do porozumienia. I oto – owoc ich pracy, specjalnie ku uciesze gorących warg: kuchenny gadżet. Zapewnia odpowiednią atmosferę w kuchni, chroni przed  temperaturą, pachnie nowością, zabezpiecza! Więc do dzieła! Read more »

Pamiętałki w kształcie dyskietek

Oct
14

Pamiętałki - dyskietkiDyskietka to taki relikt przeszłości na który każdy zerka z łezką w oku i uśmiechem błądzącym na twarzy. Mała, delikatna i pożegnana przed laty, nadal wzbudza sympatię. Dziś wraca. Skromnie, bez szumu wokół dodatków i po to byś zawsze o wszystkim pamiętał. Dla kogo? Dla każdego z dobrą pamięcią, ale krótką. Read more »

Słuchawki na zimę

Oct
9

Słuchawki na zimęCzasem dzień po prostu nie może być udany. Budzik nie zadzwoni, zabraknie ciepłej wody w łazience, skończy się kawa, a do tego jest zimno i ponuro aż nie chce się wychodzić z domu. Próbujesz jakoś poprawić sobie nastrój muzyką. Wkładasz słuchawki na uszy i … tak wiemy, jest zimno, jest diabelnie zimno, jest tak zimno,że twoje słuchawki powodują odmrożenia. Dla wszystkich wielbicieli muzyki specjalnie na tę zimę zaprojektowano: zimowe słuchawki. Read more »

Etui na telefon z Japonii

Oct
6

Japońskie etui na telefonTak, wiemy że etui na telefon można kupić w każdym sklepie, począwszy od molocha z elektroniką wszelkiej maści, na kiosku na rogu kończąc. Ale my obiecaliśmy wam gorące ciekawostki z całego świata, więc macie: japońskie etui. Tego nie można minąć obojętnie. Read more »